Nie kupuj! Subskrybuj
od 6 zł dziennie*

w Twojej firmie

w Twojej firmie

hp250(2)

Komputer na abonament z oprogramowaniem Office i pakietem usług

windows_office2

Nie kupuj! Subskrybuj
od 6 zł dziennie*

w Twojej firmie

w Twojej firmie

hp250(2)

Komputer na abonament z oprogramowaniem Office i pakietem usług

windows_office2

Bez kaucji

Bez opłaty manipulacyjnej

Bez opłaty transportowej

Foxo365

Komputer z pakietem usług na abonament.

Już od 5,97 zł netto dziennie! Ty pracuj, a my 
zajmiemy się resztą.

1. Wybierz     Abonament
3. Decyzja     Finansowa 24h
5. Odbierz
    sprzęt
Zasób 5
2. Wypełnij     formularz
4. Podpisz
     umowę
1. Wybierz
Abonament
Zasób 5
2. Wypełnij
formularz
3. Decyzja
Finansowa 24h
4. Podpisz
umowę
5. Odbierz
sprzęt

Dużo więcej niż wynajem lub leasing.

Model usługowy Device as a Service (DaaS – sprzęt jako usługa) to nowoczesne i elastyczne podejście  do sposobu zarządzania IT w firmie, łączące sprzęt, oprogramowanie, bezpieczeństwo i zarządzanie w jedną kompleksową usługę płatną miesięcznie w ramach abonamentu.

Uwolnij się od IT w swojej firmie.

W organizacjach posiadających własne działy IT rozwiązanie pozwoli uwolnić pracowników tych działów  od podstawowych zadań związanych z wdrażaniem i utrzymaniem urządzeń użytkowników, dostarczy im narzędzi do zarządzania,  a dzięki temu umożliwi skupienie się na zadaniach związanych z optymalizacją  procesów IT oraz na bezpośrednim wsparciu biznesu.

Dlaczego Foxo365 DaaS?

Rozwiązanie Foxo365 DaaS jest oferowane przez firmę Delkom 2000, która od kilkunastu lat specjalizuje się w sprzedaży najwyższej jakości sprzętu IT i oprogramowania najbardziej cenionych i renomowanych producentów na świecie, oferując rozwiązania informatyczne oraz profesjonalne urządzenia dedykowane dla biznesu.

Od własności do usług.

W czasach, kiedy wszystko może być usługą, Delkom oddaje w ręce klientów nowoczesne rozwiązanie w modelu usługowym, które  zapewnia klientom biznesowym zawsze zaawansowany technologicznie sprzęt, pakiet oprogramowania z aktualizacją do najnowszych wersji, wsparcie serwisowe, bezpieczeństwo i zarządzanie w chmurze
w ramach miesięcznego abonamentu.

Usługa pozwala zwiększyć produktywność i elastyczność w korzystaniu z zasobów IT, zapewnia stabilność i przewidywalność wydatków, przez co pozytywnie wpływa na finanse firmy, a pracownicy mogą czerpać więcej satysfakcji korzystając z nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu.

delkom-logo
Zasób 1
Odtwórz wideo
Płać tylko za realnie wykorzystywane zasoby
Usługa Foxo365 jest tak skonstruowana, żeby pozwolić klientowi zwiększać lub zmniejszać ilość urządzeń w każdym momencie jej trwania. Klient elastycznie dobiera ilość urządzeń, jaką w danej chwili potrzebuje, np. ze względu na sezonowość zatrudnienia czy rozwój swojej firmy.
Koniec z wysokimi wydatkami na IT

Jednorazowe koszty inwestycyjne przenieś na operacyjne, bez angażowania dużych środków finansowych na zakupu nowego sprzętu i oprogramowania.

Technologiczny
krok do przodu

Dzięki Foxo365 DaaS cykl życia sprzętu w twojej firmie wyniesie 24 miesięce. Po tym okresie zostanie przez nas wycofany z użycia, a Ty otrzymasz nowy, technologicznie zaawansowany i bezpieczny sprzęt  oraz oprogramowanie na kolejny okres. 

Zwiększ produktywność i optymalizuj koszty działu IT

Model abonamentowy to efektywne kosztowo rozwiązanie, które zapewnia stabilność i przewidywalność kosztów w ramach regularnych opłat miesięcznych, dzięki czemu można starannie zaplanować wydatki. 

Wyższy poziom bezpieczeństwa
Regularne wymiany urządzeń oraz ich prawidłowy dobór, obsługa serwisowa i specjalistyczne wsparcie usług i rozwiązań przez ekspertów Delkom mają wpływ na bezpieczeństwo. Dodatkowo Foxo365 DaaS gwarantuje korzystanie z najnowszych wersji aplikacji, a w ramach pakietu oprogramowania Microsoft, zapewnia ochronę antywirusową, ochronę danych oraz backup danych w chmurze.
Zadowolenie pracowników i kontrahentów

Niezawodne, nowoczesne i bezpieczne komputery na stanowiskach pracy pozwalają budować pozytywny wizerunek Twojej firmy wśród pracowników i kontrahentów.  W ramach miesięcznego abonamentu odpowiadamy za  zaproponowane rozwiązanie (sprzęt i oprogramowanie) oraz zarządzamy pełnym cyklem życia urządzeń w Twojej firmie od momentu zakupu, przez wsparcie i serwis, po wycofanie z użytku.

Foxo365 DaaS w miesięcznym abonamencie.

Wybierz swój abonament

Inteligentne, elastyczne i profesjonalne plany taryfowe.

Startup, Mikro i Mała firma

Mała, Średnia i Duża firma

Foxo365 smart

Idealny
dla mikro i małych
przedsiębiorstw

netto179

stanowisko/miesięcznie.

Laptop klasy biznes
Microsoft 365 Business Standard
Bezpieczeństwo i zarządzanie w chmurze

Foxo365 flex Pro

Profesjonalizm w każdym calu
dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw

netto289

stanowisko/miesięcznie

Laptop klasy biznes premium
Microsoft 365 Business Premium
wyższy poziom bezpieczeństwa IT w
Twojej firmie i w podróży dzięki
MS Enterprise Mobility + Security
zarządzanie IT przez ekspertów Delkom
DT_PlatinumPartner_4C
Hp
logo-intel-partner-gold-2021
lenovo
microsoft gold partner

Jak to działa?

Sprawdź naszą bazę wiedzy opartą na najczęściej zadawanych pytaniach.